אודות

מי אנחנו?

ISRAEL-CRM הינה חברת יעוץ ותמיכה טכנולוגית מובילה בישראל אשר מציעה מגוון רחב של שירותים כגון: הטמעת מערכות CRM, אפיון וניהול פרויקטים טכנולוגים, הטעמת מרכזיות IP וטלפוניה, פתרונות ענן ושירותי IT, אוטומציות ואינטגרציות, תמיכה טכנית ופתרון בעיות.

ISRAEL-CRM הוקמה במטרה לתת לארגונים פתרון מקצועי וטכנולוגי לצורך הניהול השוטף של הפעילות העסקית החל מבחירת מערכת CRM, אפיון וניהול פרויקטים, מרכזיות טלפוניות וכמובן סיוע בהתאמת הצרכים הטכנולוגים של הארגון ליעדים ולאסטרטגיה שלו.

ISRAEL-CRM מסייעת ללקוחותיה לפתח את הפעילות הטכנולוגית לרמה הגבוהה ביותר על מנת לשמור על רמה טכנולוגית גבוהה ועדכנית. זה מאפשר לאותם ארגונים לקבל מידע עדכני אודות הארגון, שמירה על שפה אחידה בין המחלקות מה שמוביל את ארגון והעובדים להיות מעודכנים בעל עת ובכך לאפשר למנהלי הארגון לבלות זמן רב יותר בבניית העסק ופיתוחו.

עבודה מרחוק ISRAELCRM

הסיפור שלנו

הסיפור של חברת ISRAEL-CRM מתחיל לא כמו עוד חברת יעוץ טכנולוגי רגילה אלה כחלוצה של גישות חדשות בכל הקשור להטעמת מערכות וניהול פרויקטים טכנולוגים.

חברת ISRAEL-CRM עזרה לארגונים רבים לבצע את השינויים הדרושים בפן הטכנולוגי עם שילוב של הליך ארגוני ובכך סייע למספר רב של לקוחות להשיג יתרון תחרותי וטכנולוגי רב. מאז שנת 2019 אנו מסייעים לחברות וארגונים בהטמעת מערכות CRM ומרכזיות IP, ניהול ואפיון פרויקטים ובכך עוזרים לארגונים לבנות יתרון מתמשך וצמיחה עקבית.

הרוח שמובילה את חברת ISRAEL-CRM היא של מנכ"ל החברה מר. גיל חיים שהשריש בה את היכולת להניע תהליכים מורכבים תוך כדי חתירה למצוינות ואנרגיות חיוביות. גישה זו סייעה לחברת ISRAEL-CRM להוביל לפתרונות ייחודיים תוך כדי אומץ פורץ גבולות שבעזרתו החברה מצליחה להיות יוצאת דופן לעומת המתחרים שלה ובכך לאפשר למנהלי הארגון לבלות זמן רב יותר בבניית העסק ופיתחו. והתוצאה? מנהלי הארגון יוצרים יותר הזדמנויות מכירה, יותר סגירת עסקאות ויותר הכנסות.

2019

השנה בה הוקמנו

10+

מטמיעים מעל 10
מערכות CRM שונות

6

המדינות בהם אנחנו עובדים (ישראל, ארצות הברית, בריטניה, יון, צרפת,בלגיה)

20+

שותפים עסקיים המשתפים איתנו פעולה

185+

כמות הפרויקטים שביצענו

165+

חברות בחרו לעבוד איתנו

הכוחות המיוחדים שלנו

גיל חיים

מנכ"ל ISRAEL-CRM

גיל חיים בוגר הטכניון בייעוץ אסטרטגי, בעל תואר שני במימון מהמכללה האקדמית נתניה וחבר באיגוד הדירקטורים בישראל מייסד קבוצת H.G.C.

במסגרת תפקידו הקים גיל בשנת 2019 את חברת הייעוץ הטכנולוגי ISRAEL-CRM והמשיך גיל להוביל את התפתחות קבוצת H.G.C לרבות הגדלת שיתופי הפעולה עם מנכ"לי חברות מובילים בישראל ותרם רבות בתחום ניהול פרויקטים, גיוס הלקוחות, הקמה של מערכי מכירות ובניית מתודולוגיות לארגונים.

" הסיפור שלי עם הטמעת מערכות וניהול פרויקטים מתחיל לפני מספר שנים עוד מהעסק הראשון שהקמתי כאשר חיפשתי גוף אחד שיכול להעניק לי מגוון רחב של פתרונות שמשלבים יעוץ ארגוני עם הטמעת מערכות טכנולוגיות. לאחר מספר רב של חיפושים לא מצאתי חברה שיכולה להעניק לי את המעטפת שתשלב בין השתיים ולכן החלטתי להקים חברת יעוץ ISRAEL-CRM . הקמת החברה הגיע ממקום שנוכל להעניק לארגונים את הכלי שהיה כל כך חסר לי בפעילות העסקית הראשונה שלי וזאת בתקווה לסייע לכמה שיותר ארגונים להתפתח בפעילות הטכנולוגית כמה שיותר על מנת לתמוך בצמחיה עקבית."

לי קלינובסקי
סמנכ"ל לקוחות ISRAEL-CRM

לי קלינובסקי הצטרפה לקבוצת H.G.C בשנת 2019. במסגרת תפקידה הצליחה לי להוביל מספר רב של ארגונים להצלחה רבה בתהליכים ארגונים וסייעה רבות בתחום הטעמת המערכות CRM. 

בשנת 2021 נבחרה לי לשמש בתפקיד זהה בחברת ISRAEL-CRM. 

ללי ניסיון רב בהובלת תהליכים ארגונים שהצליחו לגרום לשינוי משמעותי בפעילות של החברות שבחרו לעבוד עם הקבוצה וחברת ISRAEL-CRM. 

במסגרת תפקידה מבצעת פעילות של ניהול הפרויקטים והובלת תהליכים מול לקוחות החברה. 

לי הינה בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול במכללת "ספיר" ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית באוניברסיטת "בר-אילן".

דנית רימון
מנהלת פרויקטים

דנית רימון הינה מנהלת פרויקטים בחברת ISRAEL CRM החל משנת 2022. במסגרת תפקידה מבצעת תהליכי אפיון, אוטומציות והטמעת מערכות פנים ארגוניות עבור לקוחות החברה.

דנית הינה בוגרת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה מאוניברסיטת רייכמן.