HubSpot

HubSpot-Israelcrm

לא משנה כמה אתם משקיעים בעסק, הוא פשוט לא עושה את קפיצת המדרגה שכל כך קיוויתם לה? יכולות להיות מספר רב של סיבות שהביאו אתכם למצב הזה, אך ככל הנראה שאחת הסיבות היא ניהול לא נכון של העסק. זה לא משנה אם הניהול הלא נכון בא לידיי ביטוי מבחינת העבודה אל מול הלקוחות או בעבודה על מול הצוות שעובד ביחד אתכם.


אז איך תוכלו לפתור את המצב? על ידי שימוש נכון במערכת CRM שמטרתה להפוך את ההתנהלות העסקית לפשוטה וקלה הרבה יותר. אחת מהמערכות שאתם צריכים להכיר היא Hubspot, שהפכה להיות לאחת מהמערכות האהובות ביותר על המשתמשים בעולם – ובשנים האחרונות גם בישראל היא צוברת תאוצה.

מהם היתרונות של Hubspot?

אתם לא יודעים בדיוק מה קורה בעסק שלכם? בתור הבעלים של העסק אתם מוכרחים תמיד לדעת מה קורה, ולא לעשות החלטות כאלה או אחרות מהבטן. באמצעות המערכת הזאת תוכלו לקבל דוחות מקיפים בלחיצת כפתור, דוחות שיאפשרו לכם לדעת מה קורה עם העסק שלכם בכל רגע – כך שתמיד תדעו מה עובד יותר ומה עובד פחות.

לא מצליחים למכור כמו שחשבתם בתחילת הדרך? על מנת שתוכלו להבין היכן אתם טועים, מה שיהיה עליכם לעשות זה להבין בדיוק מה קורה מתחת לפני השטח. עם Hubspot תוכלו לראות כיצד מתרחשות העסקאות השונות, ומה קורה עם המכירות בזמן אמת בכל רגע שבו תרצו לבדוק.

בשונה ממערכות CRM אחרות שעשויות להגביל אתכם בצורה כזאת או אחרת, המערכת הזאת כמעט ולא מגבילה אתכם היא מאפשרת לכם להנות מכמות משתמשים בלתי מוגבלת, ומיליון אנשי קשר שונים. כך שבין אם יש לכם עסק גדול או עסק קטן, המערכת הזאת עשויה לתת לכם את כל המשאבים הדרושים לכם להצלחה.

מהם החסרונות של Hubspot?

המערכת הזאת בדומה למערכות אחרות צריכה להתאים את עצמה לעסק שלכם, וההתאמה שכזאת יכולה לקחת זמן. כל שעד לא תתבצע התאמה בין הפעילות העסקית לבין המערכת עצמה ייקח זמן, ובמשך הזמן הזה יהיה עליכם להשאיר את הראש מעל למים – עבור חלק מהעסקים מדובר על מצב שהוא בגדר הבלתי אפשרי.

אומנם Hubspot יכולה לעשות פלאים להתנהלות העסקית שלכם, אך עדיין עליכם לבצע שינויים נוספים שאמורים גם הם לסייע לכם. אם אתם תתבססו אך ורק על המערכת, בשלב מסוים אתם עלולים למצוא את עצמכם נתפסים עם המכנסיים למטה. לכן חשוב מאוד תנצלו את כל היתרונות שהמערכת הזאת מביאה איתה, אך עדיין אל תישענו עליה יתר על המידה.

העלות הכספית של Hubspot היא לא נמוכה בכלל, כך שאתם צריכים להכין את עצמכם לקראת הוצאה חודשית גבוהה. אולי זוהי אחת מהסיבות לכך שרק החברות הגדולות בוחרות במערכת הזאת, בעוד העסקים הקטנים הולכים על מערכות עם תג מחיר קצת יותר אטרקטיבי. התוכנית הבסיסית עולה 45 דולר בכל חודש, אך התוכנית הגדולה והמשמעותית ביותר עולה 3200 דולר בכל חודש.

מהי העלות החודשית של התוכנית?

המערכת מציעה בסך הכל 4 חבילות, כאשר את 3 החבילות הראשונות ניתן לרכוש בקלות דרך האתר. בחבילות שרוכשים דרך האתר, ניתנת האפשרות גם לתקופת ניסיון בחינם – מבלי שתצטרכו להזין את האשראי. החבילה הבסיסית ביותר שמתאימה לעסקים קטנים עולה 12.5 דולר בתשלום חודשי קבוע, החבילה הנרחבת ביותר שמתאימה לעסקים גדולים עולה 99 דולר בתשלום חודשי קבוע. כמובן שתוכלו להתייעץ עם צוות התמיכה, בכדי שתוכלו לבחור את החבילה האידיאלית לעסק שלכם.

האם אפשר להצליח ללא מערכת CRM?

מערכות CRM נועדו על מנת להקל עליכם עד כמה שאפשר, ולכן אם אתם תבחרו להשתמש במערכת של Hubspot – זה כי מתחשק לכם להל על עצמכם עוד קצת. אך חשוב לציין כי באופן עקרוני ניתן להצליח ללא מערכות CRM, אך מדובר על פרוצדורה שעשויה להיות הרבה יותר מתישה עבורכם. לא כל בעל עסק בנוי שכל האחריות ועל העבודה תהיה מוטלת על הכתפיים שלו.

לכן זוהי הסיבה שמומלץ מאוד לעבוד עם מערכות CRM איכותיות, כאלה שייקחו מכם את נטל העבודה – ויאפשרו לכם להתרכז בעוד לא מעט דברים אחרים. פתאום תוכלו לראות איך תמונת המצב משתנה, ואיך אתם מסוגלים להתעסק עם לא מעט דברים אחרים במקביל – דבר שעד לא מזמן היה נראה כבלתי אפשרי.

רוצים שאחד המומחים שלנו יחזור אליכם?