Pipedrive

אם אתם מנהלים עסק, ככל הנראה אתם מבינים כי תהליך הניהול יכול להיות לא קל בכלל. בתור מנהלים יש לכם כל כך הרבה דברים לשים אליהם לב, עד שאתם עשויים למצוא את עצמכם עמוסים עד מעל הראש. אך עדיין במבחן התוצאה כמות הלקוחות וכמות ההכנסות הם אלה שיקבעו, והם אלה שעושים את ההבדל בין עסק מצליח לבין עסק כושל.

בכדי שתוכלו להפוך את הניהול של העסק ליעיל יותר, תוכלו כמובן להיעזר במערכת CRM. אחת מהמערכות המובילות נכון להיום היא Pipedrive, שהפכה להיות פופולארית מאוד גם בישראל. אז מה המערכת הזאת יכולה להציע לכם בתור מנהלי עסק? אנו נציג לכם את כל המידע שאתם מוכרחים לדעת אותו לפני ההחלטה הסופית.

מהם היתרונות של Pipedrive?

יש לא מעט יתרונות עליהם נוכל לספר, אך גולת הכותרת של המערכת הזאת הינה שהיא מאפשרת לכם להיות ממוקדים יותר. כך יהיה לכם קל יותר להתרכז בדברים החשובים ביותר, וכמובן שתוכלו לסגור עסקאות בצורה שהיא פשוטה יותר. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מדשדשים במקום, העסק שלכם תמיד יהיה במגמת התקדמות ושיפור.

תוכלו לגשת אל Pipedrive מכל מקום, כאשר התוכנה אפילו מציעה אפליקציה ייעודית שתאפשר לכם לראות מה קורה בכל רגע נתון. כך שלא תצטרכו להיות בעסק עצמו בכדי להיות עם היד על הדופק, תוכלו להיות בכל מקום אך עדיין להישאר מעודכנים בצורה הטובה ביותר.

התוכנה מציעה שקיפות מלאה, כך שהמידע של העסק שלכם יהיה בידיים הכי טובות שיש. המערכת מן הסתם לא תחשוף את המידע ולא תשתמש בו שלא לצורך. כך שאם זה היה אחד מהחששות המשמעותיים ביותר שלכם, אתם לגמרי יכולים להוריד את החשש הזה מסדר היום שלכם.

מהם החסרונות של Pipedrive?

החיסרון העיקרי הוא שיהיה לכם קשה מאוד לנהל את העסק ללא המערכת הזאת בעתיד, כך שתמצאו את עצמכם בין הפטיש לסדן. מספיק שהמערכת לא תעבוד למשך כמה שעות, ואתם תמצאו את עצמכם ללא היכולת לעקוב אחרי מה שקורה בעסק שלכם. מדובר על מצב שעלול להיות בעייתי, בטח אם מדובר על עסק גדול שמחייב אתכם להיות עם תמיד מעודכנים.

המערכת אומנם מציעה הרבה מאוד דוחות ומידע, אך עדיין מדובר על מערכת שהיא מוגבלת. Pipedrive תחייב אתכם להמשיך לבצע כל מיני פעולות שונות שיאפשרו לכם לקבל את תמונת המצב המלאה. כך שאם אתם חושבים שהמערכת תעשה את כל העבודה עבורכם, מדובר על טעות שעלולה בסוף לעלות לכם ביוקר.

בין אם העסק שלכם מרוויח ובין אם העסק שלכם מספיק, המערכת מחייבת אתכם לשלם תשלום חודשי קבוע על השימוש בה. כך שמדובר על הוצאה כספית קבועה שתצטרכו להיות מודעים אליה, וכמובן לקחת אותה בחשבון בפעילות השוטפת. יש לא מעט בעלי עסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם להתחייב למערכת, בטח כאשר מדובר על התחייבות לשנה שלמה.

מהי העלות החודשית של התוכנית?

המערכת מציעה בסך הכל 4 חבילות, כאשר את 3 החבילות הראשונות ניתן לרכוש בקלות דרך האתר. בחבילות שרוכשים דרך האתר, ניתנת האפשרות גם לתקופת ניסיון בחינם – מבלי שתצטרכו להזין את האשראי. החבילה הבסיסית ביותר שמתאימה לעסקים קטנים עולה 12.5 דולר בתשלום חודשי קבוע, החבילה הנרחבת ביותר שמתאימה לעסקים גדולים עולה 99 דולר בתשלום חודשי קבוע. כמובן שתוכלו להתייעץ עם צוות התמיכה, בכדי שתוכלו לבחור את החבילה האידיאלית לעסק שלכם.

הגיע הזמן שתממשו את הפוטנציאל של העסק שלכם

בין אם העסק שלכם מצליח באופן יחסי ובין אם הוא לא מצליח, עדיין תמיד תוכלו להמשיך להציב מטרות – מטרות שאותן אתם תרצו להשיג. כך שתוכנת Pipedrive יכולה לסייע לכם להוציא את הפוטנציאל האמיתי של העסק, יכול להיות כי מדובר על פוטנציאל שאינכם אפילו מודעים אליו. אחרי השימוש בתוכנה, אתם תבינו כי זה יכול להיות אפילו יחסית פשוט.

את כל המידע והנתונים שהתוכנה מציגה תוכלו לקבל בכל רגע נתון על ידי טכנולוגיית ענן מתקדמת. לא משנה אם תתחברו אל התוכנה דרך המחשב או דרך הפלאפון, יהיה לכם קל יותר לקבל ממנה את כל הנתונים. כך תוכלו לעשות החלטות שתהיו שלמים לגביהן.

רוצים שאחד המומחים שלנו יחזור אליכם?