Salesforce

salesforce Israelcrm

אם המתחרים שלכם עוקפים אתכם בכל תחרות, ככל הנראה שאתם צריכים לעשות חישוב מסלול מחדש. עליכם לראות איך תוכלו לגבור על המתחרים, ואיך תוכלו להביא את העסק שלכם לקדמת הבמה. בכדי שתוכלו לקחת את העסק שלכם קדימה, יהיה עליכם להפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל שהוא יכול להביא לכם וללקוחותיכם.

אחת ממערכות ה-CRM המובילות שיכולות לסייע לכם עם ההתנהלות העסקית היא Sales force. במאמר הבא אנו נציג לפניכם את הצדדים השונים של המערכת האת, כך שתוכלו להחליט האם היא מתאימה לכם. האם תוכלו לקחת ביחד עם המערכת הזאת את העסק אל המקסימום האפשרי. לעיתים מספיק שתעשו שינוי אחד קטן על מנת שתוכלו לראות שינויים מרחיקי לכת נוספים.

מהם היתרונות של Sales force?

אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם מפעילים מספר רב של תוכנות בכדי לנהל את העסק כמו שצריך? עם Sales force תוכלו לנהל את העסק עם תוכנה אחת בלבד, מבלי שתצטרכו להגיע למצב שבו תוכלו לאיבוד. במערכת עצמה תוכלו למצוא את כל מה שנדרש לכם בכדי לנהל את עסק כמו שצריך.

הגמישות שאותו מציעה המערכת הזאת, אולי לא תוכלו למצוא באף מערכת אחרת. יש כאלה שיכולים להגיד כי היא ממש כמו פלסטלינה, היא מתאימה את עצמה אליכם במלי שתצטרכו לעשות דבר. כך שלא רק שתקבלו מערכת CRM מעולה, תקבלו מערכת שמתאימה בדיוק לכל הצרכים האישיים שלכם.

המערכת הזאת מציעה אוטומציה של תהליכים בכל מישור אפשרי. כך שאתם מהצד שלכם תולכו להיות בטוחים כי אתם תעבדו כמו שצריך, אך בו בזמן יהיה סנכרון מלא בין כל התחומים השונים. כי אם אין סנכרון מלא בין כל האלמנטים השונים בעסק שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מדשדשים במקום.

מהם החסרונות של Sales force?

החיסרון שכל עסק צריך לקחת אותו בחשבון הוא שמדובר על הוצאה חודשית קבועה, הוצאה שלא באמת תוכלו לוותר עליה באף שלב. כך שאם אתם במצב שבו ההוצאות העסקיות שלכם הן על הקשקש, עליכם לחשוב פעמיים אם יש לכם אפשרות לבצע את ההתחייבות הזאת למערכת שעליה העסק שלכם הולך להיות בנויה ועליה הוא הולך להתבסס.

בנוסף עליכם לקחת בחשבון כי מהרגע שבו Sales force תיכנס אל תוך העסק שלכם, לא באמת תוכלו לעבוד בלעדיה. כך שהיא תהיה חלק כל כך דומיננטי בהצלחה, עד שאולי אפילו ממש תישענו עליה. כך שאתם צריכים להבין זאת מראש, וכמובן להכין את עצמכם לכך ולפעול בהתאם לעובדה הזאת שאמורה להתרחש.

החיסרון האחרון הוא שמדובר על מערכת שלוקח זמן להתאים אותה לעסק שלכם. כך שאם יש לכם עסק גדול עם מספר רב של מחלקות, לא מן הנמנע כי ייקח הרבה מאוד זמן עד שהמערכת תעבוד בצורה חלקה עם כולן. כך שאם אתם בונים על כך שהמערכת תעבוד כבר מהרגע הראשון, עליכם לצנן מעט את ההתלהבות.

מהי העלות החודשית של התוכנית?

אתם לא יכולים לבחור במערכת CRM כזאת או אחרת, מבלי שתהיו בטוחים שאתם יכולים לעמוד בהוצאות שהיא מביאה איתה. Sales force היא מערכת יחסית זולה, ורוב העסקים יכולים להשתמש בה ללא חשש אמיתי שהיא תהווה הוצאה מאוד קריטית בהמשך. החבילה הבסיסית שהמערכת מציעה עולה 25 יורו בכל חודש, מצד שני החבילה הבלתי מוגבלת עולה 300 יורו בכל חודש.

להתעדכן במה שקורה בעסק בזמן אמת

העולם שבו אנו חיים הוא עולם דיגיטלי, וכל אחד מאיתנו מחזיק בסמארטפון שהוא בעצם מכיל את כל עולמנו. הגיע הזמן כי תוכלו להשתמש בטכנולוגיה הזאת גם כאשר אתם רוצים למנף את הפעילות העסקית שלכם. Sales force מציעה לכם לדעת מה קורה בתוך העסק שלכם בזמן אמת, וזה לא באמת משנה היכן אתם נמצאים.

כך שאם אתם מרגישים שמאוד קשה לכם לעקוב אחרי מה שקורה בתוך העסק, מהיום כל הפרוצדורה הזאת תהפוך להיות הרבה יותר קלה. אתם תראו איך אתם מצליחים לקבל נתונים בזמן אמת, וכל זאת רק על ידי שימוש במערכת. לא תצטרכו לעשות אף פעולה מיוחדת, כל הפעולות מסונכרנות בצורה ישירה עם המערכת עצמה שרק צמאה לקבל את כל המידע.

רוצים שאחד המומחים שלנו יחזור אליכם?